Devlet Su İşleri (DSİ) memur alımı yapacak (Başvuru ve sınav tarihi ne zaman?)

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, farklı illerde istihdam etmek üzere toplam 63 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru ve sınava dair tüm detaylar haberimizde…

30.12.2020 - 12:10

Devlet Su İşleri (DSİ) memur alımı yapacak (Başvuru ve sınav tarihi ne zaman?)

2021 yılında birçok memur alımı yapılacak.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda, farklı şehirlerde istihdam etmek üzere 63 kamu memuru alımı yapacağını duyurdu.

DSİ MEMUR ALIMI BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Devlet Su İşleri (DSİ) memur alım başvuruları 11 Ocak 2021 tarihi saat 10.00’da başlayacak, 20 Ocak 2021 tarihi saat 24.00’de sona erecek.

Başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilen adaylar arasından en yüksek KPSSP3 puanından başlamak üzere atama yapılacak kadro sayısının dört katı kadar aday uygulamalı sınava girmeye hak kazanacak. Uygulama sınavına alınacak ve sınavda başarılı olan adaylar, atamaya hak kazanacak.

DSİ MEMUR ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Corona virüs tedbirleri kapsamında başvurular, DSİ başvuru sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvuru adresine buradan  ulaşabilirsiniz.

DSİ MEMUR ALIMI SINAV TARİHİ NE ZAMAN?

Uygulama sınava çağıralacak adayların, ad ve soyadları, sınav yeri, sınav tarihi ve saati ile ilgili tüm bilgiler 26 Ocak 2021 tarihinde DSİ internet adresinden ilan edilecek.

Sayfa Yükleniyor...