'Devre tatil' villaları 40 bin dolardan başlıyor

Marin Türk'ün Muğla Göcek'te yaptırdığı süper lüks villaların işletmesini Rixos Hotels aldı. Yıldız Holding, Ülker markasını da bünyesinde barındırıyor. Türkiye'de ilk kez 'devre tatil' sistemi ile satışa sunulan villalar, 21 yıl boyunca Rixos tarafından işletilecek.

24.08.2011 - 16:15

'Devre tatil' villaları 40 bin dolardan başlıyor

Rixos Residence Club Göcek markasıyla hizmet verecek olan villalarda devre tatil yaz 2, kışın 2 hafta olmak üzere 4 haftadan oluşuyor.

Tesis, 20 ana binada 94 üniteden meydana geliyor. Rezidansların alanları 81 metrekare ile 202 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Villalar 2+1, 4+1 ve dubleks tipinde satışa sunuluyor.

İşletmesini 21 yıl boyunca Rixos'un yapacağı villalar süper lüks olarak tanımlanıyor. Ülker ve Rixos Hotels'in iş birliğine vardığı Göcek'teki villaları, Rixos'un emlak şirketi Fettah Tamince Gayrimenkul tarafından işletilecek ve pazarlanacak.

Beş yıldızlı otel standartında hizmet verilecek villaların bir aylık satış fiyatı 40 bin - 110 bin dolar arasında değişiyor.

Zaman gazetesinin haberine göre; inşaatı bir sene önce başlayan proje, Nisan 2012'de hizmete girecek. Villalara işadamı ve üst düzey yöneticilerden yoğun ilgi var. Bir buçuk ay içinde projenin yüzde 30'u satıldı.

İLK MİSAFİRLER NİSAN 2012'DE
İlk misafirlerini Nisan 2012'de kabul edecek olan Rixos Residence, havuzları, 1.800 metrekarelik SPA merkezi, fitness salonu, çocuklar için oyun alanları, kafe ve restoran hizmetleriyle beş yıldızlı otelleri aratmayacak.

Devre tatil sistemi Türkiye'de ilk kez Rixos Residence Club Göcek'te uygulanacak. Buna göre; devre tatil konseptinde müşteri 21 senelik tatil satın alabiliyor. Villayı ve başlangıç devrini seçiyor. Villayı 21 yıllığına kullanma hakkına sahip oluyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...