'Dexter' 4. sezonuyla e2'de başlıyor

Heyecanla beklenen 'Dexter’ın 4. Sezon Bölümleri 4 Ocak’tan itibaren e2’de başlıyor.

Haberler 18.12.2009 - 17:59

'Dexter' 4. sezonuyla e2'de başlıyor

Yeni sezonda karşımıza çıkacak Dexter Morgan sürprizlerle dolu. İlk olarak artık evli bir seri katil olan Dexter’ın üstlendiği kimliklere bir yenisi daha ekleniyor: “Baba Olmak”. Devamlı ilgi bekleyen bir eş, uykusuz geceler, fazla sıcak komşular bu sezonda Dexter’a her zamankinden daha zor anlar yaşatacak. Babalık, aile reisliği ile seri katillik arasında bocalayan Dexter, hayatının sınavını veriyor. Miami’nin kişisel adalet peşinde koşan en sevilen seri katili Dexter Morgan, Michael C. Hall’un başarılı performansıyla TV’nin en farklı ve dikkat çeken karakter portresini sunmaya devam ediyor.

YENİ SEZON, YENİ SORUMLULUKLAR
Televizyon tarihinin en gözde seri katili Dexter, bu sezonda evli ve bir çocuk babası olarak alışık olduğu düzeni bozmak zorunda kalıyor. Her sabah belli bir ritüel eşliğinde öldürmeye hazırlanan Dexter, artık o kadar da rahat değil, herşeye dikkat etmek zorunda. Yeni baba olan Dexter’ın hayatındaki değişiklikler dizinin akışını da etkiliyor.

EN İYİ FBI AJANI TEKRAR ARAMIZDA
İkinci sezonda bir fenomen haline gelen ajan Lundy, bu sezonda tekrar iş başında. Fakat Lundy bu sefer bir FBI ajanı olarak değil, yıllardır üzerinde çalıştığı ve bir türlü yakalayamadığı bir katil için emekliliğinin tadını çıkarmaktansa ajanlık yapmayı tercih eden sıradan vatandaş Lundy olarak karşımıza çıkıyor. Lundy’nin Miami’ye gelmesinden de en çok Debra etkilenecek gibi. İzleyeceğiz ve göreceğiz!

DEXTER’IN YENİ SEZON KAHRAMANI
30 yıldır gittiği her yerde üç kişiyi öldürüp yakalanmamış seri katil Dexter’ın 4. sezon da yeni kahramanı. Lundy’nin Trinity Killer (Üçlemeci Katil) adını verdiği katil, bu sefer cinayetlerine Miami’de başlıyor. Arthur Mitchell rolüyle, Üçlemeci Katili, İki Oscar adaylığı bulunan usta oyuncu John Lithgow canlandırıyor.

DEXTER/ KİM KİMDİR?
• Michael C. Hall .................................. Dexter Morgan
• Julie Benz........................................... Rita Bennett
• Jennifer Carpenter ............................. Debra Morgan
• Desmond Harrington ......................... Joey Quinn
• C.S. Lee............................................. Vince Masuka
• Lauren Vélez ...................................... Maria LaGuerta
• David Zayas ....................................... Angel Batista
• James Remar...................................... Harry Morgan
• Special Guest Star John Lithgow .......... Arthur Mitchell (Üçlemeci Katil)
• (Konuk Oyuncu) Keith Carradine.......... Özel Ajan Frank Lundy

'Dexter' 4. sezonuyla 4 Ocak'ta e2'de başlıyor.

Sayfa Yükleniyor...