Dizi figüranı kapkaçtan tutuklandı

Çağlayan'da bir Moğol turistin çantasını kapkaç yapan şüphelinin, Avrupa Avrupa ve Lale Devri dizilerinde figüran olarak rol aldığı ortaya çıktı.

19.11.2013 - 14:56

Dizi figüranı kapkaçtan tutuklandı

Moğolistan'dan İstanbul'a turist olarak gelen M.B. (35) isimli kadın çantasının kapkaç yapıldığı gerekçesiyle 4 gün önce Çağlayan Polis Merkezine şikayette bulundu.

Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen polis, turistin çantasını kapkaç yapan şüphelinin, emniyette 2 suç kaydı bulunan Ömer S. (20) olduğunu belirledi.

Konu üzerine olayın gerçekleştiği bölgede sokak çalışması yapan ekipler, olaydan 2 saat sonra verilen eşgale uygun bir kişiye "dur" ihtarında bulundu. Uyarı sonrası kaçmaya çalışan şüpheli, yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliye yapılan üst aramasında ele geçirilen ve mağdurun çantasından çaldığı belirtilen 250 dolar ile 150 liraya el konuldu.

Polis merkezindeki sorgusunda suçlamayı kabul eden şüphelinin "Avrupa Avrupa" ve "Lale Devri" adlı dizilerde figüran olarak rol aldığı otaya çıktı.

Lale Devri’nde paparazzi, Avrupa Avrupa dizisinde ise öğrenci rolünü canlandıran Ömer S., gazetecilerin; “Kapkaçtan mı gözaltına alındın?” sorusuna, “Ha, gel beraber yapalım!” cevabını verdi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Ömer S., çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...