Doktora kızdı, köprüye çıktı

İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi'nin acil servisinde doktorların ''sıranı bekle'' uyarısına sinirlendiği iddia edilen astım hastası A.K. intihara kalkıştı. Bir üst geçidin korkuluklarına çıkan kadın, polis tarafından ikna edildi.

22.11.2013 - 09:42

Doktora kızdı, köprüye çıktı

Ataşehir'de gece saatlerinde ilginç bir intihar teşebbüsü vardı.

İddiaya göre, astım hastası A.K. gece saatlerinde 112'yi arayarak evine sağlık ekibi istedi.

112'nin kendi imkanları ile hastaneye gitmesi gerektiğini söylemesi üzerine A.K. ve eşi Ataşehir'de bulunan Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi'ne gitti.

Acil serviste ilk olarak kendisinin muayene edilmesini isteyen kadına doktorlar "sıranı bekle" uyarısında bulundu.

Bu uyarıya sinirlendiği öne sürülen A.K. ve eşi hastaneden ayrıldı. Daha sonra A.K. eşinin yanında ayrılarak hastanenin yakınındaki D-100 Karayolu'nun Bostancı mevkiinde bulunan Fatih Mehmet Üst Geçidi'nin korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

İhbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri intihar girişimi nedeniyle D-100 Karayonu trafiğe keserken itfaiye ekipleride önlem almaya çalıştı.

Polis, üst geçidin korkuluklarındaki kadını, bir anlık dalgınlığından yararlanarak yakaladı. Bu sırada kadının kendini aşağıya bırakmaya çalıştığı görüldü.

Polis ekipleri kadını yukarı çekerek kurtarmayı başardı. A.K. ve eşi olayla ilgili ifadelerine başvurulmak üzere Bostancı Polis Merkezi'ne götürüldü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...