Dolce&Gabbana&Sony Ericsson

Dolce&Gabbana özel tasarımı, 24 ayar altınla kaplı 'mücevher telefon' Jalou, Sony Ericsson tarafından tanıtıldı.

01.09.2009 - 12:50

Dolce&Gabbana&Sony Ericsson

Moda dünyasının önemli marka ve isimleriyle zaman zaman işbirliğine giden markalardan Sony Ericsson, yılın 4. çeyreğinde tüketiciyle buluşturacağı Dolce&Gabbana tasarımı modeli Jalou’yu duyurdu. Gül kurusu renge sahip Jalou, 24 karat altınla kaplı.

Sınırlı sayıda üretilen istiridye formlu Jalou mücevher kesimini andıran hatları ve 73 mm uzunluğuyla dikkat çekiyor.

Telefonu korumak, şarj cihazını saklamak ve hatta mücevherlerinizi taşımak için üç adet ipeksi kırmızı saten kese ve yine Dolce&Gabbana markalı altın kaplamalarla süslenmiş bir kulaklık da telefonla birlikte geliyor.

Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Linda Schori, Jalou ile ilgili şunları söylüyor: “Dolce&Gabbana tasarımı yeni Jalou, tamamen iyi görünmekle ve hayatı paylaşmakla yakın ilişkili. Dolce&Gabbana ile yaptığımız işbirliğiyle tasarım ve içerikten ödün vermeden çok güzel bir telefon elde ettik. Jalou bütün üstün özelliklerinin yanı sıra 24 karatlık altın kaplaması ve Dolce&Gabbana içeriğiyle de öne çıkıyor. Jalou özellikle sosyal, modayı seven ve trendlerin bir adım önünde olmak isteyenlere hitap ediyor.”

Jalou’nun teknik özellikleriyse şöyle: 3.2 megapiksel kamera, müzik çalar, video kayıt, 3G, Bluetooth™, FM radio, e-posta uygulaması ve internette dolanmak için arayüz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...