Donmamak için 4 ceket giymiş

Helikopter kazasında yaşamını yitirdikten 5 gün sonra cesedine ulaşılabilen gazeteci İsmail Güneş'in donmamak için ölenlerin ceketlerini giydiği ortaya çıktı.

31.03.2009 - 16:19

Donmamak için 4 ceket giymiş

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş'in cenazesi kara yolu ile memleketi Sivas'a gönderildi.

Güneş'in ölümüyle ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Helikopterin düşmesinin 5 gün sonra cesedi bulunan İHA Muhabiri İsmail Güneş'in soğuktan korunmak için 4 ceketi üst üste giydiği öğrenildi.

Sadece sol ayak bileğinin kırık olduğu tespit edilen Güneş'in kesin ölüm sebebi, bilirkişi heyetinin çalışmaları sonucu hazırlanacak raporda belirtilecek.

İsmail Güneş'in cenazesini Almanya'da yaşayan ağabeyi Mustafa Güneş ile eniştesi Mehmet Kızgın aldı. Kahramanmaraş mülki ve askeri erkanı hastaneye gelerek İsmail Güneş'in cenazesini uğurladı.

Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, çok olağanüstü bir 5 gün geçirdiklerini belirterek, "Çok elim bir kaza oldu. Hepimiz büyük bir üzüntü yaşadık. Olağanüstü bir çalışma yapıldı. Bütün kurumlar ellerinden gelen gayreti gösterdi. Başta Yazıcıoğlu olmak üzere hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...