DSİ kura sonuçları açıklandı mı? (DSİ kura sonuçları saat kaçta ve nereden açıklanacak?)

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere kadroya 2 bin 5 sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. DSİ personel alımı için başvuruda bulunan kişiler arasından kura çekimi bugün (6 Eylül) yapıldı. Peki, DSİ kura çekimi sonuçları saat kaçta ve nereden açıklanacak?

Haberler - ntv.com.tr - Anadolu Ajansı 06.09.2021 - 12:14

DSİ kura sonuçları açıklandı mı? (DSİ kura sonuçları saat kaçta ve nereden açıklanacak?)

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, 'de yayımlanan ilana göre, 2 bin 5 kişiyi kapsayan işçi alımı gerçekleştireceğeni duyurmuştu.

DSİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

DSİ kura çekilişi saat 10.00'da başladı. Kura çekimi bölge müdürlükleri tarafından yapılırken sonuçlar, DSİ'nin resmi istesinden duyurulacak. Kura sonuçlarının açıklanacağı saat ise henüz açıklanmadı.

DSİ'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi ilgili Bölge Müdürlüğü internet sitesinden duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi dört(4) aydır.

Alınacak personeller, ağır vasıta hizmetleri için şoför, ambar işçisi, usta, akaryakıtçı, sondaj işçisi, kompresör operatörü, vinç operatörü, laborant, topoğraf, hidrolog, aşçı, teknisyen ve bekçi gibi kadrolarda görev yapacak.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...