Düğün dönüşü kaza: 4 ölü

Eskişehir’de düğünden dönen bir minibüs, park halindeki kamyona arkadan çarptı. Kazada, 4 kişi yaşamını yitirdi, 13 kişi de yaralandı.

Haberler 21.07.2010 - 10:28

Düğün dönüşü kaza: 4 ölü

Konya'daki bir düğünden dönen ve sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen minibüs, Eskişehir-Bursa karayolunun 17. kilometresinde yol kenarında park halindeki kamyona arkadan çarptı.

Ahmet Tokalı yönetimindeki minibüs, Eskişehir-Bursa karayolunun 17. kilometresinde yol kenarında park halinde bulunan İsmail Hakkı Toplayan'a ait kamyona arkadan çarptı.

Kazada minibüs sürücüsü ile aynı araçta bulunan Cemile Tokalı ve Fatma Tokalı olay yerinde, İsmail Duman ise Yunusemre Devlet Hastanesine götürülürken yolda yaşamını yitirdi. Araçta sıkışan 3 kişinin cesetleri, itfaiye ve polislerin yardımıyla çıkarılıp Yunusemre Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Kazada yaralanan Emine Titiz, Abdullah Efe, Ali Enginar, Kaya Ali Aslan, Firdevs Enginar, Aleyna Aslan, Nurşah Çaba, Emine Duman, Yasin Yaman, Şehri Duman, Fatma Ersoy, Ergün Özdemir ile Fatma Nur Aksoy kentteki çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

Öte yandan, minibüste bulunanların Konya'daki bir düğünden döndükleri ve Bursa'ya gittikleri bildirildi.

Eskişehir-Bursa karayolu kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapatılırken, olay yerinde önlem alan polisler, cesetlerin minibüsten çıkarılmasının ardından yolu yeniden trafiğe açtı.

Sayfa Yükleniyor...