31 Ağustos 2013’te teslim edilecek Dumankaya Flex Kurtköy'de, daire sahibi olmak isteyenlere 1 yıl boyunca 1.900 TL'ye varan kira ve 1 yıllık aidat garantisi fırsatı sunuluyor.

Model; 1+1'lerde kira ve aidat garantisini, stüdyo ve 2+1'lerde ise sadece kira garantisini kapsıyor.

Kampanya dâhilinde, peşin ya da konut kredili satışlarda %10 indirim imkânının yanı sıra taksitlere hemen başlandığında peşinatı teslimatta ödeme seçenekleri de bulunuyor. 

Dumankaya Kurtköy Flex’te 5 ayrı blokta toplam 376 adet home office yer alıyor. Dumankaya Flex Kurtköy, peşin veya konut kredili satışlarda 40 m2’lik stüdyo daireler 108.900 TL, 61 m2’lik 1+1’ler 159.300 TL, 90 m2’lik 2+1’ler ise 228.600 TL'ye satılıyor.

Çatıdaki yüzme havuzu, flexible roof ve executive lounge gibi özel birçok alanın bulunduğu Dumankaya Flex'te, lobi hizmetleri, fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, kademeli yansıma havuzları, teras bahçeleri, yürüyüş ve koşu parkurları, açık ve kapalı otopark ile 24 saat güvenlik hizmetleri sunuluyor.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, alışveriş merkezleri, uluslararası ve ulusal firmaların genel merkezleri, beş yıldızlı oteller, fuar ve kongre merkezleri, İstanbul Park yarış pisti, Teknopark, seçkin eğitim kampüsleri, TEM ve E-5 otoyolları, Pendik deniz otobüsü iskelesi, yat limanı ve inşa edilmekte olan metro ve raylı sistem, projenin bulunduğu lokasyonda yer alıyor.