Fransız DJ Claude Challe ve Jean March Challe, 16:00-18:00 arası Virgin Radio’da.

Buddha Bar restaurant, kulüp ve müzik albümlerinin fikir babası olan Tunus doğumlu DJ Claude Challe, new age müzisyenleri Andreas Vollenweider ve Enni Morricone hayranıdır.

Fransa gece hayatına Dj’lik yaptığı ünlü kulüp ve restauranlar sayesinde dahil olan Challe Ibiza, Nepal, Viyana ve Hindistan’da müzik yapma fırsatı bulmuş, Fransa dışında da büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

Kurduğu Chall’o Music adındaki plak şirketiyle albümler yapmaya devam eden Claude Challe de, her Pazar özel hazırladığı setleriyle Virgin Radio’da.

Dünya müziğin en popüler DJ’lerinden Nicholas Sechaud ise, her Pazar 18:00 – 20:00 arası Virgin Radio’da!

Giacomo Pucini operası La Boheme’den bir parça çalmasıyla Buddha Bar sahibinin ilgisini çekip işbirliğine başlayan DJ Nicholas Sechaud, sadece Dubai de değil Milano başta olmak üzere Avrupa’da da setleriyle oldukça popüler bir DJ.

Özel markaların etkinliklerinde karşımıza en çok çıkan isim diyebileceğimiz DJ Nicholas; Versace, Gucci, GQ partilerinin yanı sıra önemli otellerin de özel gecelerinin vazgeçilmez isimlerinden biri.

Dj Nicholas Buddha Bar’ın sadece DJ’liğini değil aynı zamanda müzik koordinatörlüğünü de yapıyor ve özellikle Avrupa’da partilerde sıkça çalıyor.

Moda sektöründe müzikleriyle boy gösteren DJ Nicholas’ın sıklıkla gittiği Ibiza sahillerinde yaptığı partiler uzun süreler kulaktan kulağa yayılıyor. DJ Nicholas Sechaud hafta sonlarını daha da özelleştirmek için muhteşem müzikleriyle Virgin Radio’da.