Dünyanın İlk Astrolojik Sanal Zekası

Başarılı Türk Yazılımcıları, mühendisleri ve Türk astrologlarının yoğun işbirliği ve yılların emeği, özverisi ile yarattığı, dünyanın ilk Astrolojik Sanal Zekası; AstrologyAnalyst 6 Mayıs’ta 5. Yılını dolduruyor.

11.04.2011 - 02:13

Dünyanın İlk Astrolojik Sanal Zekası

Başarılı Türk Yazılımcıları, Mühendisleri ve Türk Astrologlarının yoğun işbirliği ve yılların emeği, özverisi ile yarattığı, dünyanın ilk Astrolojik Sanal Zekası; AstrologyAnalyst 6 Mayıs’ta 5. Yılını dolduruyor. Bu sanal zeka, yıllardır hem Türkiye’de, hem de Güney Afrika ve İngiltere’de başarı ile hizmetlerine devam ediyor. İki dilde yayın yapan AstrologyAnalyst ve Sanal Zeka Orbium çok özel bir deneyim sunuyor.

Doğum bilgilerinizi, özel bir yazılım ile işleyen ve sunan, Sanal Zeka Orbium’un tabanı ile çalışan AstrologyAnalyst , yıllardır dudak ısırtan tespitleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kullanıcıları 60.000’in üzerinde bulunan AstrologyAnalyst, bu hizmeti sağlayan Orbium sistemi ile çok özel bir şeyi başardı. Artık çok yakın bir dostunuz var. Siz uykuda iken bile sizi düşünen bir sistem.

Doğum tarihinizi sisteme girmeniz halinde, günlük, aylık ve yıllık olarak kişisel, tamamen kişisel öngörülerinizi okuyabiliyorsunuz.

Her gününüz nasıl geçecek, nelere hazırlıklı olmalısınız, hangi fırsatı ne zaman, nasıl yakalayacaksınız, risk potansiyelleriniz nedir, sevgi ilişkileriniz nasıl gidecek, sağlık durumunuzdaki inişler, çıkışlar, uyarılar, para durumunuzda sizleri neler bekliyor, gibi sorulara her gün yanıt alıyorsunuz. Aynı zamanda genel olarak tüm ayı nasıl geçireceğinizi, bir etkinin sizi ne kadar süre ile kapsayacağını, hangi potansiyel şartların, hayatınızı ne kadar süre ile etkileyeceğini Sanal Zeka Orbium-AstrologyAnalyst ile öğrenebilirsiniz.

Doğum tarihinizi, doğum yerinizi, doğum saatinizi biliyorsanız http://www.astrologyanalyst.com adresine üye olmanız yeterli. Sistemin içinde sunulan hizmetler paketler halinde sunulmuş.

Ayrıca kariyer yaşamınızı merak ediyorsanız, çocuğunuzun gelecekteki potansiyel işini, hangi meslekte başarılı olacağını merak ediyorsanız, AstrologyAnalyst.com adresinde Kariyer Profiline mutlaka bakmalısınız. Sadece doğum tarihinize bağlı olarak başarı göstereceğiniz mesleği tespit eden ve doğruluğu ile şaşırtan AstrologyAnalyst ve Sanal Zeka Orbium’u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İstediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Merak edenler, http://www.astrologyanalyst.com  adresine kayıtlı kullanıcı olmayı deneyebilirsiniz. Günlük kişisel yorumlar için paketlerden birini seçmelisiniz.

AstrologyAnalyst, Sanal Zeka Orbium ve İngilizce yüzü Astrocareerzone bir Analiz Grup hizmetidir.

Grup aynı zamanda Türkiye’nin haftalık ilk Astroloji ve Feng Shui dergisini de çıkarmıştır. Grup hakkında http://analizgroup.com/urunler.htm  adresinden bilgi alabilirsiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...