Efsane son kez 'sahnede'

Pop kralı Michael Jackson'ın son provalarını ve kamera arkası çekimlerini içeren 'This Is It', Los Angeles'ta düzenlenen galayla ekranlara taşındı. Gala Türkiye'de sadece ntvmsnbc'den canlı olarak yayınlandı.

28.10.2009 - 11:06

Efsane son kez 'sahnede'

Los Angeles'ta Nokia Theatre'da düzenlenen ve ntvmsnbc'den canlı olarak yayınlanan galaya katılmak üzere kırmızı halıda Mickey Rooney, Will Smith, Paris Hilton, Jennifer Love Hewitt gibi çok sayıda ünlü ve Jackson'ı 2005'te cinsel taciz davasında savunan avukat Thomas Mesereau yürüdü.


"This Is It", 25 Haziran'da yaşamını yitiren Jackson'ın hayranlarına, bu yaz Londra'da O2 Arena'da başlaması planlanan ve Popun kralının tüm biletleri satılmış olan konserlerinin, prova ve kamera arkası görüntülerini izleme fırsatı sunuyor.

Jackson'ın hem yaratıcı ortağı, hem de sahne şovunun yönetmeni Kenny Ortega, Randy Phillips ve Paul Gongaware ile birlikte yapımcısı olduğu bu filmin yönetmenliğini de üstleniyor. Yarın Türkiye'de de gösterime girecek film, Nisan-Haziran 2009 döneminde çekilen, 100 saati aşkın kamera arkası görüntülerinden oluşuyor.

250 EŞYASI SERGİLENİYOR
Michael Jackson, geçen haziran ayında hayatını kaybetmeseydi, bir sonraki konserini temmuz ayında Londra'daki "O2 Arena"da verecekti.

İki hafta boyunca başkent Londra'da gösterilecek "This is it" filminin yanı sıra konserin yapılmasının planlandığı O2 Arena'da b ugünden itibaren 3 ay boyunca Jackson'ın eşyaları sergilenecek.

Sergide, Jackson hayranları sanatçının kullandığı Rolls-Royce arabadan, beyaz eldivenlerine, şapkasından, ceketlerine ve portrelerine kadar 250'den fazla eşyasını görebilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...