Egzoz gazı ile intihar

Ankara Çubuk'ta, 41 yaşındaki Fatih Karagöz, egzoz gazını hortumla aracın camından içeri vererek intihar etti.

DHA 29.04.2015 - 12:22

Egzoz gazı ile intihar

Mamak'ta oturan evli ve 2 çocuk babası Fatih Karagöz, iddiaya göre piyasaya borcunu ödemekte zorlanınca bunalıma girdi. Ticaretle uğraşan Karagüz, dün akşam ortağına ait otomobili alarak Ankara'nın Çubuk İlçesi'ndeki Kapaklı Mahallesi Keçikale Mevkii'ne geldi.

Burada hortumun bir ucunu otomobilin egzozuna bağlayan Karagöz, diğer ucunu da aracının camından içeri bantla yapıştırdı. Karagöz, aracı çalıştırarak gazın içeri girmesini sağladı. Karagöz'ün önceden ilaç aldığı öne sürüldü. Araç, yakıtı bitinceye kadar çalıştıktan sonra kendiliğinden durdu.

İlçede vişne yetiştirdiği alana giderken araç ve hortumdan şüphelenen 55 yaşındaki Veysel Arpalık, durumu muhtar Şakir Acıelma'ya, muhtar da jandarmaya haber verdi. Sevk edilen jandarma otomobilin içinde erkek cesedi buldu. Jandarmanın yaptığı ilk incelemede, otomobilin şoför koltuğunda bulunan cesedin Fatih Karagöz'e ait olduğu tespit edildi. Jandarma ekipleri ve savcının yaptığı inceleme ardından Karagöz'ün cesedi, Çubuk Belediyesi'ne ait cenaze aracı ile otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Araç olay yerinden kaldırılırken soruşturma başlatıldı.

Görgü tanıkları, aynı otomobilin daha önce bölgeye bir kaç kez geldiğini gördüklerini anlattı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...