Game of Thrones hayranları çok yakında tvyo.com’da buluşacak. Üstelik her zamankinden daha renkli, daha zengin ve daha acımasız bir şekilde… Game of Thrones’un izleyicilerini büyüleyen renkli dünyası bu kez yeni karakterler ve yeni çekim lokasyonlarıyla daha da zengin.

KİTABIN DİZİYE UYARLANMASI
Bu muhteşem hikayenin diziye nasıl uyarlandığını anlatan senaryo yazarı Bryan Cogman, bu sezonda karakterleri derinlemesine incelediklerini ve tahmin edilmesi güç bir çok sürprize yer verdiklerini belirtiyor.


SANAT YÖNETİMİ
Muhteşem kostümler bizlere görsel bir şölen sunarken, dizinin sanat yönetmeni Heather Greenlees, yeni karakterlerin sıkıcı olmaması için fantezi dünyasını daha da zenginleştirdiklerini ve bir insanın hayal edebileceği her şeye yer verdiklerini anlatıyor.

SETE DAVET
Yeni sezonun yazar ve yönetmenlerinden David Benioff ölerek diziden ayrılan her bir karakter yerine diziye iki yeni karakter soktuklarını belirterek izleyicilere derin bir nefes aldırıyor. Dizinin bu sezonda daha cesur, daha eğlenceli ve daha derin olduğunu belirten Benioff, entrikalarla bezenen bu hikayenin hala bir aile ve güç hikayesi olduğunun altını çiziyor ve ekliyor: “Hem şaşıracak hem de dehşete kapılacaksınız!”


YAPIM AŞAMASI
3.Sezonda emeği geçen herkesin ağzından tek bir laf çıkıyor: “3.Sezonu yapmak bize emeklerimizin boşa gitmediğini gösterdi.” Her yıl bıraktıkları yerden nelerle karşılaşacaklarını merak ederek sete dönen karakterler oldukça heyecanlı olduklarını belirtiyorlar. Yapım aşamasında diziye eklenen yeni karakterler, yeni kostümler ve çekim yerleri bizleri olduğu kadar set ekibini de sezon heyecanına sokuyor. Game of Thrones’un bu sezonu, Kuzey İrlanda’dan, Fas’a kadar dünyanın bir çok yerinde çekildi.

Game of Thrones'un 3.Sezonunun ilk bölümü ABD yayınından hemen sonra Türkçe altyazıyla tvyo.com'da!

Eğer Game of Thrones dizisinin keyfini dilediğiniz her yerden sürmek ve bu keyfe kesintisiz devam etmek istiyorsanız 1 Nisan Pazartesi günü tvyo.com'da buluşalım!