Ekonominin yeni boyutu bu zirvede tartışılacak

8 – 9 Kasım Hilton Convention Center’da E-Baltaş Coproline ev sahipliği ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede ekonominin yeni boyutu masaya yatırılacak.

Haberler 02.11.2012 - 08:55

Ekonominin yeni boyutu bu zirvede tartışılacak

E-Ticaret’in günümüz ekonomisine sağlamış olduğu kolaylıkların ve öneminin vurgulanacağı bu zirvede aynı zamanda E-Ticaret Modellerine Uyum, Sektörlerin E-dönüşümü, Mobil ticaret, Online müşteri ilişkileri yönetimi, E-Güvenlik gibi ekonominin yeni devrinin konuları hakkında 50 değerli konuşmacı bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

“İnternet Zenginleri”nin yazarı Scott C. Fox ilk kez bu zirve için ’de !

Bu zirve için ilk kez Türkiye’ye gelecek olan "Internet Riches," "Click Millionaires" ve "e-Riches 2.0: Next Generation Online Marketing Strategies" kitaplarının yazarı, Online Pazarlama Uzmanı olan Scott C. Fox bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Türk Hava Yolları, Iprospect, BKM, Google, Co Advertise ve Kültür Üniversitesi’nin oturum sponsorluğunu üstlendiği ve birçok önemli markanın destek sağladığı iki gün sürecek olan bu zirveyi kaçırmamak için sizde yerinizi şimdiden ayırtın.

Detaylı bilgi için www.dijitalekonomizirvesi.org adresini ziyaret edebilir aynı zamanda kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...