Elbise için öldürülen kız hamileymiş

Konya'da dün emanet elbise nedeniyle çıkan tartışma sonucu kız arkadaşı tarafından öldürülen kadının, 17 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Poliste 7 ayrı suçtan kaydı bulunduğu belirlenen 16 yaşındaki şüpheli, tutuklandı.

Anadolu Ajansı 25.08.2014 - 14:34

Elbise için öldürülen kız hamileymiş

Konya'da dün Serpil Zeybek adlı kadın, emanet aldığı elbiseyi vermek için K.G. ile buluşmuş, K.G.'nin "elbiseyi yıprattın" iddiası üzerine çıkan kavga sonucu Zeybek, boğazından ve boynundan bıçaklanmıştı.

Başkent Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan kadın, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Serpil Zeybek'in (23) otopsisi, aynı hastanenin morgunda yapıldı. Otopsi sırasında kadının, 17 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı.

ŞÜPHELİ TUTUKLANDI
Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanan şüpheli K.G. (16) ise işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.     

Savcılıkça ifadesi alınan K.G., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

'YENİ PANTOLON ALMAK İÇİN PARA İSTEDİM, KABUL ETMEDİ'
Poliste farklı suçlardan 7 kaydı bulunan K.G'nin ifadesinde, "Serpil'e pantolonumu emanet vermiştim. Bir süredir giyiyordu. Akşam geri getirdi. Baktım pantolon eskimiş. Ben de yenisini alabilmem için para vermesini istedim. Kabul etmeyince tartışma çıktı. Bana saldırmaya başlayınca çantamda taşıdığım bıçağı çıkarttım. Daha sonra olay yaşandı" dediği öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...