Emana: Şimdilik takımda kalıyorum

Galatasaray’ın renklerine bağlmak istediği Kamerunlu Achille Emana, şimdilik Real Betis’te kalmaya devam ettiğini söyledi.

Haberler 26.08.2010 - 13:20

Emana: Şimdilik takımda kalıyorum

Galatasaray'ın transfer etmek için görüşmeler yürüttüğü Kamerunlu Achille Emana, Real Betis'ten ayrılmak için her yolu deniyor.

Real Betis'in Galatasaray'ın önerdiği 6 milyon Euro’luk teklifi kabul etmemesinin ardından Real Betis kulübü başkanı Jose Leon Gomez için kulüp binasının olduğu stada giden ve 40 dakika kadar burada kalan Emana, başkan tarafından kabul edilemediğini söyledi.

İspanyol basınına konuşan Emana, ''Transferinle ilgili yeni bir şey var mı?'' sorusuna, ''Hayır. Benimle görüşmek istemediler. Leon beni gördü ama benimle toplantı yapmak istemedi. Şimdilik, ben takımda kalmaya devam ediyorum'' cevabını verdi.

Galatasaray'a gitmesine henüz izin verilmemesinden dolayı sinirli olduğu söylene Emana'nın, Betis'de bir yıl daha forma giymek istemediği belirtiliyor.

Öte yandan Beşiktaş'a transfer olan Mehmet Aurelio ile ilgili İspanyol haber ajanslarında verilen bilgilerde, Aurelio'nun Real Betis'ten sezon başına 1,4 milyon Euro kazandığı ve bundan feragat ederek 'ye gitmeyi tercih ettiği ifade edildi.

Sayfa Yükleniyor...