Emekli memur baltayla öldürüldü

Kütahya'da bir emekli memur, evinde balta ve bıçakla öldürüldü.

Anadolu Ajansı 04.02.2010 - 11:26

Eskişehir'de yaşayan Nezih Gök, gece, yaklaşık bir haftadır cep telefonundan ulaşamadığı babası Bekir Gök'ün Kütahya'daki evine geldi.

Kütahya’da bodrum katındaki dairenin kapısını çilingir yardımıyla açtıran Nezih Gök, yaklaşık 8 yıl önce eşinden boşanan ve yalnız yaşayan, Fatih İlköğretim Okulunda memurluktan emekli olan babasının banyoda hareketsiz yattığını gördü.

Oğlunun durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Bekir Gök'ün balta ve bıçak darbeleriyle öldürüldüğünü belirledi.

Polis ekiplerinin yaptığı incelemede, Bekir Gök'ün kafasına baltayla 3 kez vurulduğu, vücudunun çeşitli yerlerinde çok sayıda bıçak darbesi olduğu tespit edildi.

Ekiplerce evde yapılan aramada, cep telefonu, balta, bıçak, maktulün kimliği ve kredi kartları bulunamadı. Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından ceset, Kütahya Belediyesine ait cenaze aracıyla Kütahya Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Komşularının, polise, Bekir Gök'ün birkaç aydır 20-25 yaşlarında bir kadınla görüldüğünü, bu kadının sık sık eve geldiğini söylediği belirtildi. Polis, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...