Emine Bulut'un annesi konuştu: Yazıklar olsun onlara

Kırıkkale'de eski kocası tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde vahşice öldürülen Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut konuştu. Olay anını anlatırken gözyaşlarına boğulan Fadime Bulut, saldırıya müdahale etmek yerine çekim yapanlar için "Yazıklar olsun onlara" dedi.

Haberler - DHA 25.08.2019 - 16:06

Emine Bulut'un annesi konuştu: Yazıklar olsun onlara

Kırıkkale'de ayrıldığı eski eşi Fedai Baran (43) tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un (38) annesi Fadime Bulut, "O çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer" dedi.

İLGİLİ HABER: Cinayete tanık olmak bir çocuğun psikolojisini nasıl etkiler?

"ÇOCUK ÇIRPINIRKEN SEYREDİYORLAR"

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, dün akşam Emine Bulut'un baba ocağını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, gözyaşlarına boğuldu.

Anne Bulut, kızının kanlar içinde çekilen görüntüsü sırasında müdahale edilmediğini söyleyerek, "O çocuk (Emine Bulut) orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor.

KADIN CİNAYETLERİNDE CAYDIRICI CEZA NE OLMALI? (EMİNE BULUT'UN KIZININ ÇIĞLIĞI TÜRKİYE'Yİ SARSTI)

Oradakiler hiçbir şey alıp atmadı kafasına. Benim 4 çocuğum var onlar oraya girerdi. Onların da anası, babası ailesi var. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer. Kadınlar böyle kesilip kesilip de atılmasın. 

Oradaki mahkûmlar da gerekeni yapar inşallah. Bir babalık duygusu yaşamış, 10 sene sonra da nasıl gelmiş de annesini böyle etmiş. 'Ambulansı arayın' diyor 10 yaşındaki çocuk. Bunlar çekim yapıyor, 'Anneanne onlar çekim yapıyor' diyor" şeklinde konuştu.

VİDEO: KADINLAR, EMİNE BULUT İÇİN SOKAĞA ÇIKTI

NE OLMUŞTU?

18 Ağustos günü, Menderes Caddesi'ndeki lokantanın önünde, Makine ve Kimya Endüstri'de güvenlik görevlisi olarak çalışan Fedai Varan, 6 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile karşılaştı.

Varan, eski eşi ve kızını lokantaya soktu. Fedai Varan, tartıştığı Emine Bulut'u kızının gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü. Kaçan Fedai Varan ise polis ekipleri tarafından yakalanarak, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Emine Bulut'un, olay yerinde kanlar içinde çekilen görüntüsü infiale yol açtı. Kanlar içinde ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut'un, "Ben ölmek istemiyorum" diyerek feryat ederken, kızı F.B.B.'nin de "Anne lütfen ölme" diye yalvardığı video, sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Sayfa Yükleniyor...