Türkiye'nin yeni ve kapsamlı Proje Tanıtım Platformu projepedia.com, ağırlıklı olarak yeni inşa edilen emlak projeleri hakkında güncel, doğru ve eksiksiz bilgiye kolayca ulaşabilme, emlak sektörü hakkında yeni haberleri ve yasal düzenlemeleri takip edebilme imkanı sunuyor.

'Kolay İlan' özelliği sayesinde 1-2 dakika içerisinde ilanlarınızı yayınlayabilir, 'Kıyasla' özelliğini kullanarak projeleri aynı ekranda görüp, projeler arasında detaylı bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Ayrıca inşaat firmalarına sunduğu 'Avantaj Paketleri' ile sayısız ayrıcalıklardan ve sektörel raporlardan faydalanabilirsiniz.

EMLAK İLE İLGİLİ ARADIĞINIZ HER ŞEY
Sitenin sunduğu en önemli avantajlardan biri de kullanıcının işini kolaylaştıran site tasarımı. Burada yer alan projeler, sadece bu projelerde yer alan satılık ve kiralık ilanlar birkaç adımda, tüm detaylarıyla görüntülenebilir.

Çizerek arama özelliği sayesinde ilçe, semt veya mahalle bilgisi yazmakla uğraşılmadan, aranan alan haritada kalemle çizer gibi kolayca belirlenebilir. Kolay ilan özelliği sayesinde projelerden ilan vermek de sadece saniyelerinizi alır. Veritabanında hem yeni hem eski emlak projeleri yer alır. Böylece ilanını vermek istediğiniz projenin tüm özellikleri ve fotoğrafları otomatik olarak çıkar. Size sadece belirtmek istediğiniz ekstra detayları eklemek kalır.

SEKTÖREL RAPORLAR ELİNİZDE
Sunulan Avantaj Paketleri de potansiyel müşterilerinize projeleriniz hakkında daha detaylı bilgi sunmanızı ve projenizin diğer projelerden ayrışmasını sağlar.

Bu paketler kapsamında; sitede en çok ne tür proje ve ünite tiplerinin incelendiği, hangi bölgelerde bakıldığı, hangi fiyat ve m2 aralıklarında arandığı detaylı bir şekilde sunulur.

Ayrıca projelerden ilan vermeniz durumunda ilanlarınızın farklı kriterlere göre performanslarını ve etkinliğini de görebilirsiniz.