Emniyet müdürlüğünde arabasını yakmak istedi

Adana'da, polise rüşvet vermediği için iftiraya uğradığını, bu nedenle cezaevine girip çıktığını iddia eden bir kişi, İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde otomobiline benzin dökerek yakmaya çalıştı.

Haberler - Anadolu Ajansı 17.09.2010 - 17:07

Adana’da Kocavezir Mahallesinde oturan Erdal Bozdoğan, otomobilini İl Emniyet Müdürlüğü nizamiyesi önünde durdurarak, pet şişe içinde bulunan benzini aracın üzerine döktü.

Emniyet Müdürlüğü girişinde nöbet bekleyen polislerin müdahale etmek istemesi üzerine Bozdoğan, cebinden çıkardığı kibritle aracını yakma tehdidinde bulundu.

Bozdoğan, uyuşturucu satıcılığı suçlamasıyla 4 ay 20 gün cezaevinde kaldığını, bu suçla alakasının olmadığını iddia etti. Kendisinin bir başkomiser tarafından tehdit edildiğini ileri süren Bozdoğan, ''O başkomiser buraya gelecek. Ben rüşvet vermedim diye beni suçluyorlar'' diye bağırdı.

Bir anlık dalgınlığından yararlanan polisler, müdahale ederek Bozdoğan'ı etkisiz hale getirdi. Gözaltına alınan Bozdoğan, Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken, ekipler, üzerine su döküp benzinden temizlenmesinin ardından otomobili otoparka çekti.

Sayfa Yükleniyor...