Samimi ve eğlenceli ortamıyla 3 yıldır yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce kişinin yakından takip ettiği butik müzik festivali “SunSplash”, 22 ve 29 Mayıs arasında konuklarını ağırlamak için gün sayıyor. Güneş, deniz ve kumsal üçlüsüne 'iyi' müziği de ekleyen SunSplash yaz sezonunu Hillside Su Antalya’da açıyor.

Uçsuz bucaksız tertemiz bir sahil, muhteşem bir güneş batımıyla karşınıza çıkacak “SunSplash”, her zaman olduğu gibi yine kulakları şenlendirecek bir program sunuyor. Madalyalı DJ'ler ve Efsane müzisyenlerden resmi geçit! İngiltere’nin üstün madalya ödülü almış DJ’lerinden Norman Jay, 13 yaşından beri DJ’lik yapan Louie Vega, 2010 Jazz Grand Prix’de en iyi caz vokal albümüne layık görülen José James, BBC1’in vazgeçilmez DJ’ı, prodüktör ve plak şirketi sahibi Gilles Peterson ve daha birçoğu günlerce sabahın erken saatlerine kadar sizi dans pistine çivileyecek. SunSplash programında yerini alan diğer isimler arasında Theo Parrish, Mad Professor, Phil Asher, Rainer Trueby, Benji B, Simbad, Lefto, Ahu, Tim Sweeney, Dj Cliffy, Barış K ve dearhead var.

Avrupa’nın birçok kentinden müzikseverleri buluşturacak festivalde sadece müziği değil aradığınız her türlü aktiviteyi bulmanız mümkün olacak.