En İnce Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, Turkcell Avantajlarıyla Türkiye’de!

Samsung’un ultra ince ve kusursuz tasarım sahibi, dünyanın en ince tableti Samsung Galaxy Tab 10.1, Turkcell işbirliğiyle Türkiye’de müşterilerin beğenisine sunuluyor.Samsung Galaxy Tab 10.1, Turkcell 3G hızında avantajlı internet paketleriyle birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’nde

24.08.2011 - 14:06

En İnce Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, Turkcell Avantajlarıyla Türkiye’de!

İstanbul,19Ağustos 2011- Android mobil cihazlarda dünya lideri olan Samsung Electronics tarafından geliştirilen ve8.6mm ile dünyanın en ince tablet ürünüolma özelliği taşıyan Galaxy Tab 10.1, lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ortaklığıyla Türkiye’deki kullanıcılar ile buluştu.

Samsung Galaxy Tab 10.1, 19 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında sözleşmeli olarak24 ay taksitle, 250 MB internet paketiyle birlikte ayda sadece 75 TL’yeTurkcell İletişim Merkezleri’nde sunuluyor. Ayrıca dileyen müşteriler 1 GB ve 4 GB’lık internet paketi seçenekleriyle de Samsung Galaxy Tab 10.1’e sahip olabilecekler.

Öncelikle Güney Kore ve ABD’de satışa sunulan 10.1 inç boyutundaki yeni Galaxy Tab 10.1, Android 3.1 işletim sistemi ile çalışıyor.Samsung’un kendi kullanıcı arayüzü TouchWiz’e sahip Galaxy Tab 10.1, WXGA TFT LCD ekran (1280 x 800) ve 1GHz çift çekirdek uygulama işlemcisi ilekullanıcılara kusursuz bir tablet deneyimi sunuyor. Yalnızca565 gram ağırlığa sahip GALAXY Tab 10.1, en üst düzeyde taşınabilirlik sunuyor.

Galaxy Tab 10.1, Samsung Fun Club,Samsung eKitap ve Mobil MP3 hizmetleri gibi geliştirilen yerel uygulamalarla kullanıcılara başka hiçbir yerde bulamayacakları çok özel servisler sunuyor.Galaxy Tab 10.1 kullanıcıları, Samsung Fun Club üzerinden her ay güncellenen onlarca, dizi, çizgi film ve diğer video içerikleri izleme fırsatının yanı sıra Pusula Yayıncılık işbirliğiyle geliştirilen Samsung eKitap uygulamasına da sahip olabiliyorlar. Bu uygulamayı kullanan herkese 5 kitap Samsung’tan hediye, ayrıca 30.000.’den fazla yerli kitaba da erişmek mümkün. Kullanıcılar Galaxy Tab 10.1’e sahip olarak, Mobil MP3 hizmeti sayesinde130.000’den fazla şarkı ile sınırsız müzik keyfini yaşayabilme fırsatı da elde edilebiliyorlar.Galaxy Tab 10.1 ayrıca, Samsung’un e-postalar, anlık mesajlaşmalar, rehber, takvim ve sosyal ağ bağlantılarını tek bir platformdatoplayan Social Hub özelliğini de sunuyor.

* Uygulamalar Samsung Apps’ten indirilebilir.


* Bu belgede yer alan tüm işlev, özellik, teknik özellik ve diğer ürün bilgileri dahil olmak üzere, ancak sadece bununla sınırlı olmayarak, ürünün faydaları, tasarımı, fiyatı, bileşenleri, performansı, satışı ve yetenekleri haber verilmeksizin ve hiçbir sorumluluk kabul edilmeden değiştirilebilir.

Samsung Electronics hakkında

Samsung Electronics, 135,8 milyar dolarlık 2010 konsolide cirosu ile yarı-iletken, telekomünikasyon, dijitalmedya ve dijital uyum teknolojilerinde dünya lideridir. 68 ülkede, 206 ofisi ve yaklaşık 190,500 bin çalışanı bulunan Samsung Electronics; Görüntüleme Cihazları, Mobil İletişim, Telekomünikasyon Sistemleri, Dijital Aletler, BT Çözümleri, Dijital Görüntüleme Sistemleri, Hafıza Yongaları, LSI ve LCD Sistemleri olmak üzere, 9 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir. Dünya çapında en hızlı büyüyen global markalardan biri olarak tanınan Samsung Electronics; dijital TV, hafıza çipleri, cep telefonu ve TFT-LCD teknolojilerinde lider üretici konumundadır.Ayrıntılı bilgi için www.samsung.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.  

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...