En popüler iPhone uygulamaları açıklandı

iTunes App Store üzerinden yüklenen uygulama sayısı 1 milyara yaklaşırken, firma şimdiye kadarki en popüler iPhone uygulamalarını duyurdu.

13.04.2009 - 14:19

En popüler iPhone uygulamaları açıklandı

Apple, 1 milyarıncı uygulamanın yüklenmesine geri sayımı devam ettirirken, şimdiye kadar en çok yüklenen ücretli ve ücretsiz uygulamaları duyurdu.

Listeye göre, Crash Bandicoot Nitro Kart 3D ücretli uygulamalar kategorisinde birinci olurken, Facebook uygulaması ücretsizlerin en başında yer alıyor. Ücretli uygulamalarda ikinci ve üçüncülüğü Koi Pond ve Enigmo alırken, ücretsizlerin ikinci ve üçüncülük koltuklarına Google Earth ile Pandora Radio yerleşti.

Apple, 1 milyarıncı uygulamanın indirilmesine yaklaşırken, bu mihenk taşını bir kampanya ile kutluyor. Buna göre 1 milyarıncı uygulamanın yükleneceği ana kadar iTunes App Store üzerinden yüklenen her uygulamada, kullanıcılar bir çekiliş hakkına dahip olacaklar.

Apple'ın yaptığı açıklamada, Kolombiya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada (Quebec hariç), Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, ya da Birleşik Krallık sınırlarında yer alan uygulama mağazalarından yüklenen her uygulama günde 25'ten fazla olmamak üzere kullanıcılara çekiliş hakkı tanıyacak.

1 milyarıncı uygulamanın yüklendiği an gerçekleştirilecek çekilişte, 10 bin dolarlık iTunes hediye kartı, bir adet Apple MacBook Pro, bir adet iPod Touch 32GB, bir adet Time Capsule kablosuz yedekleme ünitesi gibi ürünler hediye edilecek.

EN ÇOK YÜKLENEN ÜCRETLİ UYGULAMALAR:

EN ÇOK YÜKLENEN ÜCRETSİZ UYGULAMALAR:

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...