Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Bahçeli arasında gerçekleşen telefon görüşmesinde, İstanbul'da yapılan İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi değerlendirildi. Bahçeli, elde edilen başarıdan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti.

Haberler - Anadolu Ajansı 14.12.2017 - 14:43 | Son Güncelleme : 14.12.2017 - 17:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile telefonda görüştü
Arşiv

Son dakika haberi! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında bir telefon görüşmesi gerçekleştirildi.

İstanbul'da düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi'nin değerlendirildiği görüşmede, zirvenin son derece verimli olduğunu belirten MHP Genel Başkanı Bahçeli, elde edilen başarıdan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik etti.

Bahçeli, İstanbul’daki toplantıda İslam ülkelerinin, başkenti Doğu Kudüs olan Filistin Devleti'ni tanıdıklarını teyit etmelerinin, tüm dünyanın da Doğu Kudüs’ü Filistin Devleti'nin işgal altındaki başkenti olarak tanımaya çağrılmasının son derece önem taşıdığına işaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Bahçeli'ye duyarlılığından dolayı teşekkür ettiği görüşmede, TBMM'de grubu bulunan üç partinin ortak metinle İslam İşbirliği Teşkilatı'nın kararını desteklemeleri de olumlu bir gelişme olarak nitelendirildi.

Sayfa Yükleniyor...