Erdoğan: Gayet iyiyim, Pazartesi çalışacağım

Yaklaşık bir hafta önce ameliyat olan Başbakan Erdoğan’ın Pazartesi günü yapılacak Bakanlar Kurulu Toplantısı’na katılması bekleniyor. Erdoğan, ''Gayet iyiyim, en kısa sürede çalışmaya başlayacağız" dedi.

01.12.2011 - 13:44

Erdoğan: Gayet iyiyim, Pazartesi çalışacağım

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçirdiği ameliyatın ardından Üsküdar’daki evinde dinleniyor.

Ziyaretçi halen alınmazken, Başbakan Erdoğan ameliyatın etkilerini hızla üzerinden atıyor. Erdoğan’ın hafta sonu da evinde dinleneceği öğrenildi.

Kendisiyle telefonla görüşen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ''muhtemelen pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısıyla çalışmalarına başlamayı düşündüğünü'' belirttiğini aktardı.

Bülent Arınç, Erdoğan'ın ''Gayet iyiyim, en kısa sürede çalışmaya başlayacağız. Muhtemelen pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısıyla beraber çalışmalara başlamayı düşünüyorum, herkese selamlarımı iletiyorum'' ifadelerini kullandığını kaydetti.

Kendisinin de Erdoğan'a sağlığının iyi olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdiğini, ancak daha fazla dinlenebileceği önerisinde bulunduğunu anlatan Arınç, ''Çalışmalarımızda hiçbir aksaklık bulunmuyor, biraz daha dinlenmede kalmanızı arzu ediyoruz'' dediğini söyledi.

Arınç, Başbakan'ın da ''duruma göre programını tekrar değerlendireceğini, ancak pazartesi günü çalışmalara başlamayı istediğini'' ifade ederek, herkese selamlarını ilettiğini kaydetti.

Başbakan Erdoğan, 26 Kasım Cumartesi günü Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sindirim sistemi ameliyat olmuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...