Erdoğan'ın seçim merkezi belli oldu

Cumhurbaşkanı adaylığının açıklanmasının ardından Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmalarını yürüteceği adresi de belli oldu. Erdoğan seçim kampanyasını Ankara'nın Çankaya ilçesindeki Kuleli sokakta yürütecek.

02.07.2014 - 02:19

Erdoğan'ın seçim merkezi belli oldu

AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, seçim kampanyasının merkezi Çankaya'daki Kuleli sokak oldu.

AK Parti'nin, bugün düzenlenen tanıtım toplantısıyla Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan'ı cumhurbaşkanı adayı göstermesinin ardından seçim çalışmalarının yürütüleceği merkez de belirlendi.

Çankaya ilçesinde Kuleli ve Hafta sokakların kesiştiği yerde yer alan 6 katlı binanın içinde tefrişat çalışmaları sürdürülüyor.

Binanın dış cephesinde ise Türk bayrağı, Başbakan Erdoğan'ın posteri ve seçim kampanyasında kullanılacak özel logo yer alıyor.

Bina 30 Mart seçimlerinde de AK Parti'nin Çankaya Belediye Başkan adayı Barış Aydın'ın seçim çalışmalarına da ev sahipliği yapmıştı.

Erdoğan'ın seçim kampanyasının koordinasyonunu Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik yürütecek.

Başbakan 30 gün sürecek propaganda sürecinde 40'ı aşkın şehirde halka seslenecek.

İkinci büyük tanıtım toplantısını ise 10 Temmuz'da yaklaşık 10 bin kişini katılması beklenen İstanbul'da yapılacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...