'Erkek Tarafı'ndan ilk fragman

'Testosteron' oyunundan uyarlanan, oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve yönetmenliğini İlksen Başarır'ın yaptığı 'Erkek Tarafı'nın ilk fragmanı yayınlandı.

Haberler 12.10.2013 - 12:25

'Erkek Tarafı'ndan ilk fragman

Kemal Aydoğan yönetiminde 5 yıl boyunca kapalı gişe sahnelenen 'Testosteron' oyunundan uyarlanan 'Erkek Tarafı' 22 Kasım'da vizyona girmeye hazırlanıyor.

İlksen Başarır'ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Mert Fırat, Emre Karayel, Timur Acar, Onur Ünsal, Metin Coşkun, Tuna Kırlı ve ekibe yeni katılan Cihan Ercan yer alıyor.

Polonyalı yazar Andrzej Saramonowicz tarafından kaleme alınan şaşırtıcı ve eğlenceli tiyatro oyunu 'Testosteron'un adaptasyonu İlksen Başarır, Mert Fırat ve Kemal Aydoğan tarafından gerçekleştirildi.

İptal edilen düğün sonrası bir restoranda oturan 7 erkeğin bazen komik, bazen hüzünlü ve çoğu zaman eğlenceli erkeklik hikayelerinin samimi bir dille anlatıldığı 'Erkek Tarafı'; erkeğin cinselliğe, kadına ve doğaya erkekçe bakışlarına odaklanırken bu bakışın trajikomik hallerini ortaya koyuyor. Bunu yaparken de kadınların erkeklerin dünyasındaki önemini ve erkek egemen dünyanın çarpıklıklarını gözler önüne seriyor.

Mars Entertainment Group ve Kutu Film ortak yapımı olan ve aynı zamanda BKM ve 1000 Volt işbirliğiyle gerçekleştirilen 'Erkek Tarafı'nın özgün müziklerini Taner Yücel ile Gevende grubundan tanıdığımız Ahmet Kenan Bilgiç ve Okan Kaya'nın beraber yaptığı filmde ayrıca Ümit Besen'in efsane şarkısı Nikah Masası da farklı bir versiyonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

'Erkek Tarafı' filminin afişi Emre Erdem tarafından tasarlandı.

Sayfa Yükleniyor...