Bir süredir tedavi gördüğü Bodrum'daki özel hastaneden ambulans uçakla sabah saatlerinde İstanbul'a sevk edilen sanatçı Erol

Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın, babasının sağlık durumunda bir değişiklik olmadığını ve tedavisine devam edildiğini söyledi.

Erol Günaydın'ın yoğun bakım servisinde tedaviye alındığı Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde açıklama yapan Günfer Günaydın, babasının sabaha karşı hastaneye getirildiğini hatırlattı.

Erol Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın, ''Babamın sağlık durumunda bir değişiklik yok. Durumu zaten kritik, o şekilde getirdik. Tedavisine devam ediliyor. Bu uzun bir süreç. Babamın yakın dostlarının yanı sıra birçok sanatçı ve siyasetçi bizi aradı. Başbakan ve Sağlık Bakanı da arayıp babamın durumu hakkında bilgi aldı" dedi.

Babasının donanımlı bir hastanede tedavi gördüğü için içlerinin rahat olduğunu ifade eden Günaydın, "Bu yüzden buraya, İstanbul'a getirmek istiyorduk" şeklinde konuştu.

Kızı Fatoş Günaydın'ın da aralarında bulunduğu yakınları, sırayla sanatçıyı görmek için tedavisinin devam ettiği yoğun bakım servisine girdi.