'Eşimi, kızımı öldürdüm çünkü...'

Adana'da eşini ve çocuğunu öldüren katil zanlısı baba, verdiği ifadede borçlarından dolayı eşini ve kızını öldürdüğünü söyledi. Zanlı,  "Ben intihar etmek istedim, bu nedenle kızım ve eşim arkamda sersefil kalmasınlar istedim" dedi.

25.04.2014 - 12:52

'Eşimi, kızımı öldürdüm çünkü...'

Kadın kuaförlüğü yapan ve 3 yıl önce iflas eden Hakan Ş.'nin (44) eşi Nazan Ş. ile kızı L.Ş. (15) başlarına bir el ateş edilerek öldürülmüş halde bulundu. Polis bunun üzerine yaptığı araştırmada cinayeti Hakan Ş.'nin işlediğini belirleyerek zanlıyı olay günü yakaladı.

BİR GÜN CESETLERE KALMIŞ
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri zanlıyı sorguya aldı. Zanlı sorgusunun ardından adliyeye sevk edilerek çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Zanlının verdiği ifadede 3 yıl önce iflas ettiğini bu nedenle evine haciz geldiğini, evi satmak istediğini ancak eşinin karşı çıktığını bu nedenle sürekli tartıştıklarını belirterek, "Ben intihar etmek istedim, bu nedenle kızım ve eşim arkamda sersefil kalmasınlar diye sabah kalktım, onlar uyurken önce eşimin kafasına bir el ateş ettim, ardından kızımın yanına gelerek onun da kafasına bir el ateş ederek öldürdüm.

Sonra onları battaniyeye sardım. Bir gün onlarla aynı evde kaldım. Ancak ikisinin de telefonları sürekli çalmaya başlayınca eve gelenler olur diye evden ayrıldım. Ben de ölmek istiyordum intihar edecektim. Her şey iflas ettiğim için oldu" dediği öğrenildi.

Bu arada, apartmandaki şahıslar ve yöneticiyle yapılan görüşmede ailenin 3 yıldır aidatları ödemediği, Hakan Ş.'nin kısa bir süre önce yöneticiye "Eşim ve kızım evi sattırmıyor bir gün katliam yapıp buralardan kaçacağım" dediği belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...