Eşini sokak ortasında dövüp hastanelik etti

Adana'nın Seyhan ilçesinde bir kişi, çocuğunu görmek için evine gelen boşanma aşamasındaki eşini sokak ortasında darp etti.

İHA 15.01.2016 - 11:05 | Son Güncelleme : 15.01.2016 - 11:06

kadına şiddet.jpg

Adana'da bir adam, boşanmak üzere olduğu eşini sokak ortasında dövdü.

Olay, Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, bir çocuk sahibi M.K. ve Ş.K. çifti, kısa bir süre önce boşanma kararı alarak ayrı yaşamaya başladı. Çocuk ise babasında kaldı.

Eşinin çocuğu göstermediğini iddia eden Ş.K. (20), sabah saatlerinde M.K.'nin evine gitti. Burada çıkan tartışmada M.K., korkarak kaçan eşini sokağa kadar kovalayarak herkesin içinde darp etti. Olayı gören esnaf, adama müdahale ederek polis ve sağlık ekibi çağırdı. Aldığı darbe nedeniyle yerden kalkamayan Ş.K. gözyaşlarına boğuldu.

''KENDİSİ DÜŞTÜ''

Ayağa kalkmakta güçlük çeken kadın, polis tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Bu sırada olay yerine gelen sağlık ekipleri, kadını ambulansla hastaneye kaldırdı. M.K. ve babası V.K., olay yerinde gözaltına alındı.

Ş.K.'nin kendilerini tehdit ettiğini iddia eden M.K., “Darp ettiniz mi?” sorusunu “Yok” diye cevapladı. Gözaltındaki babanın ise “Kendisi düştü” demesi dikkat çekti.

''ÖLDÜRMEDİĞİME DUA ETSİN''

Olayı gören bir esnaf, “Ben burada duruyordum. Bağırarak kadının üstüne yürüdü. Ayırmaya gittiğim sırada kadını aldı yere çarptı. Ben adamı kadını bırakması için itekledim. Bize; ‘Onu öldürmediğime dua etsin’ dedi. Babası bizi tuttu, ‘Bırakın karışmayın karı-koca kavgası’ dedi. Bu şekilde karı-koca kavgası olmaz. Ne olursa olsun karşısındaki bir kadın” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...