İstanbul Maltepe'de çiçek gönderdiği iddiasıyla, bir kadının eski eşi ve arkadaşlarınca darbedilen şahıs, silahla 13 yerinden yaralandı.

Alınan bilgiye göre, İdealtepe Mahallesi Turgut Özal Bulvarı'ndaki bir kafenin otoparkında, M.T. (30) ile bir grup arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında iki şüphelinin silahla ateş açması sonucu M.T, ağır yaralandı. Vücuduna 13 kurşun isabet eden M.T, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ile Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı. Olay yerinde 19 boş kovan bulundu.

Yapılan araştırma ve güvenlik kamera görüntülerinden kimlikleri tespit edilen şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

M.T'nin kafeyi işleten H.Y'ye çiçek gönderdiği, bunu öğrenen kadının eski eşi M.D'nin arkadaşlarıyla M.T'yi kafeye çağırdığı iddia edildi. M.T'nin gelmesinin ardından tartışma yaşandığı, M.D. ve bir arkadaşının M.T'yi darbedip silahla yaraladığı ileri sürüldü.