NTV

Evviva Home engelleri kaldırıyor

Türkiye

Bulut İnşaat, yeni projesi Evviva Home ile engelliler için yeni ve özel bir yaşam konforu getiriyor.

Evviva Home, ortak alanları engellilere özel tasarlayarak konut sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Evviva Home projesinin herkese özel tasarlanırken ortak alanlarda ve bazı özel noktalarda engelli kişilerinde düşünüldüğünü belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, “Evviva Home projemizde engelli vatandaşlarımıza özel günlük hayatı teknoloji ve lüks ile birleştirip tasarladık. Sensörlü aydınlatmalar, rahatça bilinile bilen asansörler, fotoselli musluk, özel yol tasarımlarımız çevre düzenlemeleri uygulamaları ile engellilerimizin tüm ihtiyaçları düşünüldü” dedi.

2.200 metrekare alan üzerine 172 daireden oluşan projede, 132 adet 1+1, 40 adet 2+1 daire yer alıyor. Proje, Fin Hamamı’ndan spor salonuna, çocuk parkından yürüyüş alanlarına kadar birçok sosyal alana sahip.

Aidat fiyatlarının 1+1 dairelerde 80 TL, 2+1 dairelerde 100 TL olarak belirlendiği projede, 1+1 rezidans daireleri peşin ödemede 59.640 TL fiyatla satışa sunuluyor. 2+1 rezidans dairelerinin de 100.800 TL olarak belirlendiği projede; 200 engelli müşteri hiç peşinsiz 595 TL peşinat verip aylık her ay 595 TL ödeyerek daire sahibi olacak.