Oya Başar, Gönül Yazar, Nazlı Eray, Güzide Duran, Günseli Kato, Hülya Uğur Tanrıöver, Funda Özkalyoncuoğlu, psikolog Eda Arduman, Çiğdem Anad yönetiminde biraraya geliyor, her şeyi açık açık konuşuyor.

İlişkili Haberler


Geçen hafta başlayan ve Cuma gecesi ikinci bölümüyle ekrana gelecek olan 10 kadın, NTV’de bir araya gelecek ve aktüel olayları yorumlayacak, gündemi tartışacak, kadınları ve kadına dair konuları irdeleyecek.

Çiğdem Anad’ın moderatörlüğünü yaptığı programda, komedyen, tiyatro ve dizi oyuncusu Oya Başar, bir döneme damgasını vurmuş ünlü Türk Sanat Müziği yorumcusu ve sinema oyuncusu Gönül Yazar, eski manken, yeni anne Güzide Duran, yazar Nazlı Eray, mavi saçlarıyla ünlü aykırı sanatçı Günseli Kato, bir feminist, akademisyen Hülya Uğur Tanrıöver ve Radyo N101’in ‘Bonbon’u Funda Özkalyoncu buluşacak.

EZEL '10 KADIN'IN KONUĞU
Müthiş bir aşk ve intikam öyküsü... Derin sözler... Oscar Wilde ve Ömer Hayyam’dan alıntılar... Kadınların gözdesi, cesur, sağlam bir karakter... Ve sezonun en çarpıcı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu Ezel olarak hayatımızda...

Ve on kadın bu akşam hem Kenan İmirzalıoğlu’nu hem de Ezel karakterini karşılarına alıyor, gönüllerince sorularını soruyor, tartışıyor...


Programın diğer konukları ise Eda Arduman, Mutlu Tonbekici.

Kadın' Cuma saat 23:00'te NTV'de. Kenan İmirzalıoğlu 23:15’te NTV’de kadın hareketine katılıyor