14 Şubat’ta İstanbul’dan yola çıkacak olan !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin müzik festivali !f Müzik, erkenden ‘merhaba’ diyor ve 9 Şubat gecesi hafızalardan çıkmayacak bir partiye ev sahipliği yapıyor. Maximum Kart’ın partnerliğiyle yapılacak !f Müzik, müzik filmlerinden partilere İstanbul’un eğlence kültürüne alternatif olmaya devam ediyor.

!f İstanbul’un en az filmleri kadar ilgi çeken !f partileri, “Sesli Yaşam” filmleri ve müzik etkinlikleri geçtiğimiz sene birleşerek !f Müzik’i doğurmuştu. !f İstanbul'un mini-müzik festivali !f Müzik, bu sene daha da büyüyor ve yılın beklenen müzik filmlerini ve efsanevi grupların üyelerini İstanbul’a getiriyor.

Bomonti Bira’nın co-sponsorluğunda yapılacak !f Müzik Partileri bu yıl da !f İstanbul’dan önce “merhaba” diyecek. Geçtiğimiz sene son konserini veren efsanevi elektronik/punk grubu LCD Soundsystem’in üyeleri Pat Mahoney ve Nancy Whang dünya müzik sahnelerini sallayan DJ setleriyle 9 Şubat’ta !f Müzik Açılış Partisi’nde olacak.

Bu yıl !f Müzik partileri Maçka G-Mall’da yapılacak. Partilere özel tematik yerleştirmelerin yapılacağı Maçka G-Mall, daha önce hiç görmediğiniz özel tasarımlarla festivalin pop-up eğlence mekânına dönüşecek.

Müziğin tüm yansımalarını bir araya toplayan “!f Müzik”, müzik filmleri, müziğin mutfağından etkinlikler ve partilerle İstanbul’un eğlence kültürüne benzersiz renkler katacak.

!f Müzik filmleri ve partileriyle ilgili detaylı bilgi için: ifistanbul.com

!f Müzik Açılış Partisi
9 Şubat Cumartesi / 22:00 / Maçka G-Mall