Facebook'ta yorum yaptı, dayak yedi

Divriği'de bir üniversite öğrencisi, kız arkadaşının Facebook sayfasına koyduğu videoya yorum yapan bir öğrenciyi darbetti.

Anadolu Ajansı 08.12.2010 - 11:41

Divriği'deki yüksekokulda öğrenim gören T.Ş, aynı okulda eğitim gören ancak tanımadığı U.Ş'nin, kız arkadaşı D.Y'nin bir sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı videoya yaptığı yoruma kızdı.

U.Ş. ile önce aynı sitede sosyal arkadaş olan T.Ş'nin bir buluşma yerine çağırdığı bu kişiyi darbettiği iddia edildi. Emniyete başvuran U.Ş, kendisini darbettiği ve yaraladığını öne sürdüğü T.Ş'den şikayetçi oldu.

Mağdur öğrenci U.Ş, olayın sosyal paylaşım sitesinde yazdığı yorumdan kaynaklandığını belirterek, arkadaşı D.Y'nin sitede paylaştığı videoya yorum yazdığını, bu yoruma kızan ve D.Y. ile yakın arkadaş olan T.Ş'nin ise kendisini listesine ekleyerek arkadaş olduğunu söyledi.

Daha sonra olayların farklı geliştiğini belirten U.Ş, ''Önce listesine beni ekledi ve arkadaş olduk. Zaten aynı üniversitede okuyoruz ama tanımıyordum. Bir süre özel mesaj bölümünden görüştükten sonra beni kaldığım yurdun kapısında beklememi söyledi, ben de bekledim. Bir süre sonra geldi ve biraz konuştuktan sonra birden bire saldırdı, elinde sert bir cisimle kafama vurdu'' dedi.

Emniyette ifadesi alınan T.Ş'nin serbest bırakıldığı, U.Ş'nin ise 20 gün rapor aldığı öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...