Faithless İstanbul'a geri dönüyor

Dünyanın en önemli dans müzik gruplarından Faithless, yeni albümünün tanıtım turnesi kapsamında, tekrar İstanbul’a geliyor.

22.04.2010 - 13:01

Faithless İstanbul'a geri dönüyor

Faithless, uzun bir aradan sonra Pozitif organizasyonuyla tekrar İstanbul’a geliyor. 17 Temmuz gecesi Maçka Küçükçiftlik Park’da gerçekleşecek konserinin biletleri Biletix üzerinden satışta.

Maxi Jazz, Sister Bliss ve Rollo’dan oluşan, İngiltere’nin en önemli dans müzik gruplarından Faithless, onlara dünya çapında ün kazandıran “Insomnia”, “God Is A DJ” ve “We Come 1” gibi elektronik müzikte çığır açan büyük hitlerle müzik dünyasına damgasını vurmuştu.

Şarkı sözlerinde sosyo-kültürel olaylara ve ruhani deneyimlere bolca yer veren Maxi Jazz, kendi karanlık ruhunu kattığı parçalarında dinleyenlere çok farklı deneyimler yaşatarak, birçok güçlü performansa imza attı. 1996 -2004 yılları arasında hepsi büyük liste başarısına sahip 5 albüm çıkaran Faithless, kendi stüdyo çalışmalarının yanı sıra Paul Oakenfold ve Robbie Williams gibi ünlü sanatçılarla da aynı projede yer aldı.

Grubun son albümü 'The Dance' 17 Mayıs’ta yayınlanacak.

Faithless konserinin biletleri ise bugünden itibaren Biletix üzerinden satışa çıktı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...