Odanızı karton CNBC-e karakterleriyle süsleyin! Doctor Who, Merlin ve The Walking Dead’den oluşan Fantastik Pazar figür setleri, CNBC-e Dergi Mart sayısı ile herkese hediye.

Kral Arthur ile konuştuk! CNBC-e Dergi’nin Merlin ekibinden Bradley James, Katie McGrath ve Anthony Head ile yuvarlak masada oturup, merak ettikleriniz hakkında sohbet ettiği bu özel röportajı kaçırmayın. Arenanın ilahları dönüyor! Spartacus: Gods of the Arena, 6 Mart’ta başlamadan önce yeni Capua düzeni hakkında bilmeniz gereken her şey bu dergide.

Bir Jane Austen uyarlaması olan Emma, Doctor Who’dan Agatha Christie’ye saygı duruşu, How I Met Your Mother’ın yapım aşaması hakkında bilmedikleriniz, Dexter’ın kanlı finali ve 2010’un en arzu edilen kadını Blake Lively... Hepsi ve daha fazlası CNBC-e Dergi Mart sayısında.

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

Kaybedenler Kulübü, Kader Ajanları ve Oscar adayı filmler Gerçeğin Parçaları ile İki Kadın, Bir Erkek... Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.