Fatma Girik, Bodrum'da trafik kazası geçirdi

Sinema sanatçısı Fatma Girik, kendi kullandığı otomobille, hayat arkadaşı Memduh Ün'ü ziyarete giderken kaza yaptı. Ünlü sanatçı kazayı kolunda, omzunda ve boynunda hafif zedelenmelerle atlattı.

Haberler - DHA 21.04.2015 - 15:23

Fatma Girik, Bodrum'da trafik kazası geçirdi

Bodrum'un Torba Mahallesi'nde yaşayan sanatçı Fatma Girik, yaklaşık 4 aydır özel bir hastanede tedavi gören hayat arkadaşı Memduh Ün'ü ziyarete gitmek için otomobiliyle yola çıktı.

Bodrum-Turgutreis karayolunun 12'nci kilometresinde ilerlerken önünde giden Uğur Aydın yönetimindeki otomobilin bir anda yavaşlaması üzerine ani fren yapan Girik'in aracına, arkadan gelen Uğur Demirsu yönetimindeki kamyonet çarptı.

Fatma Girik'in otomobili de savrulup Aydın'ın otomobiline çarptı. Fatma Girik ile birlikte diğer sürücüler, şans eseri kazayı ciddi bir yara almadan atlattı.

Fatma Girik, 145 günü aşkın süredir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren hayat arkadaşını yalnız bırakmıyor.
Fatma Girik, 145 günü aşkın süredir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren hayat arkadaşını yalnız bırakmıyor.

FATMA GİRİK: ALLAH KORUDU, KİMSEYE BİR ŞEY OLMADI

Kazayı anlatan Girik, "Memduh Bey'in yanına gidiyordum. Yolda belediyenin araçları bayrak asmak için yolu ikiye bölmüştü. Önümdeki araç aniden yavaşladı, ben de frene basarak yavaşladım. Ancak bu kez arkamdan hızla gelen kamyonet bana çarptı. Omzum, boynum, kolumda ağrılar var. Ama o kadar önemli değil. Zaten hastaneye gidiyordum, gidip hemen bir tedavi olmam gerek. Allah korudu, kimseye bir şey olmadı" dedi.

SARILIP ''GEÇMİŞ OLSUN'' DEDİ

Diğer sürücülerle birlikte kendi aralarında tutukları kaza tutanağını imzalayan Fatma Girik, her iki sürücüye de sarılarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Bu sırada sürücülerden Uğur Aydın, "Kusura bakmayın Fatma hanım. Sizi gerçekten çok seviyoruz. Böyle tanışmak istemezdik, çok üzgünüz" dedi.

''KİMSE ÜZÜLMESİN''

Fatma Girik de "Bazen kazalar kimsenin elinde olmayabiliyor, önemli olan cana gelmesin, kimse üzülmesin" karşılığını verdi.

Fatma Girik, hasar oluşan otomobilin direksiyonun geçerek hastaneye gitti. Girik'in omzunda, boynunda ve kolunda adale zedelenmeleri tespit edildiği öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...