Fenomen olmak için iki kız çocuğunu darp eden kızlar gözetim altına alındı

İzmir'de, fenomen olmak istedikleri iddia edilen A.Ç ve B.D, tanımadıkları iki kız çocuğunu döverek görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Darp raporu alan kız çocuklarının şikayeti üzerine, A.Ç. ve B.D. gözetim altına alındı. Öte yandan, kızların başka çocukları döverken çektikleri videolar da ortaya çıktı.

Anadolu Ajansı 03.05.2021 - 13:39 | Son Güncelleme : 03.05.2021 - 15:45

Fenomen olmak için iki kız çocuğunu darp eden kızlar gözetim altına alındı

İzmir'in Konak ilçesinde dün sosyal medyada kavga görüntülerini paylaşmak için iki kızı dövdükleri öne sürülen iki çocuk gözetim altına alındı.

Dövülen İ.E. (14) ve H.K'nin (15) ailelerinin şikayeti üzerine çalışma başlatan polis, olaya karışanlardan ikisinin kimliğini belirledi.

NE OLMUŞTU?

İzmir'in Koan ilçesinde yaşanan olay  15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanı yakınındaki parkta meydana geldi. İddiaya göre İ.E. ve H.K. isimli kız çocukları, yürüyüş yapmak için parka çıktı.

Parkta kendilerine yaklaşan iki kız çocuğu, 'Ne bakıyorsun?' diyerek bir anda kendilerine saldırdı. İki çocuk İ.E. ve H.K.'yi öldüresiye döverken, o esnada üç erkek çocuk da o anları videoya çekmeye başladı. Yaklaşık 10 dakika boyunca İ.E. ve H.K.'yi darp eden grup, polise yapılan ihbarın ardından olay yerinden uzaklaştı.

MESAJ ATIP ÖZÜR DİLEDİLER

Mağdur çocukların aileleri, çocukları için tedavi gördüğü hastaneden aldığı darp raporu ile birlikte saldırganlar hakkında şikayetçi olurken, grupta yer alanları tanıyan bir başka çocuk ise saldırganların bilerek ve isteyerek kavga ettiklerini, o anları sosyal medya hesaplarından paylaşarak fenomen olmak istediklerini öne sürdü.

Çocuk Şubesi ekiplerince gözetim altına alınan A.Ç. ve B.D. adlı kız çocukları, ifade işlemleri için emniyete götürüldü.

Öte yandan, saldırganların başka çocukları dövdüğü görüntüler de ortaya çıktı.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...