NTV

Flora Suites ve Office’de teslimler başladı

Türkiye

STC İnşaat'ın 200 milyon TL’lik yatırım bedeliyle Kozyatağı’nda hayata geçirdiği Flora Suites&Office projesinde teslimler başladı.

Kozyatağı’ndaki Flora Suites & Office Projesi'nde yaşam başladı. E-5 üstündeki 34 katlı projede, ofis ve suit metrekare fiyatları 4 bin 500, mağazaların metrekaresi ise 12 bin dolardan başlıyor.

12 bin metrekare alan üzerinde 9 bin 600 metrekare inşaat oturumunda ve tek blokta toplam 76 bin metrekare inşaat alanına sahip Flora Suites&Office projesinin ilk dokuz katı ofislerden oluşuyor. 34 katta toplam 370 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daireler 90 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.

9 bin 500 metrekare alan üzerinde 4 bin metrekare dükkan ve mağazalardan oluşan Flora Suites & Office’de 33 metrekarede 600 metrekareye kadar birçok ofis tipi yer alıyor.

Yaşamın başladığı projeden daire yada ofis alan tüketiciler 24 saat boyunca kesintisiz resepsiyon hizmetinden yararlanabiliyor. Ayrıca; güvenlik, fitness center, havuz, çamaşırhane, kuru temizleme, catering destekli toplantı odaları, depo, arşiv, posta, kurye, kargo hizmetleri de veriliyor. 27 bin metrekarelik kapalı otoparka sahip Flora Suites & Office projesinde, ortak sekreterya hizmeti, bilişim hizmetleri, konsept çarşı ve restoran da bulunuyor.