FSM'deki zincirleme kaza trafiği kilitledi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ankara istikametinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu yaşandı.

NTV Haber 17.03.2017 - 17:16 | Son Güncelleme : 17.03.2017 - 17:55

FSM'deki zincirleme kaza trafiği kilitledi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı. 

Ankara istikametinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. 8 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Kazaya karışan araçların çekicilerle kaldırıldı. Kaza nedeniyle trafik yoğunluğu yaşandı.

Bir kaza da Bahçelievler'de meydana geldi. E-5 İncirli-Şirinevler yönünde meydana gelen kazada 1 şerit trafiğe kapatıldı. Burada da trafik yoğunluğu yaşanıyor.

MAÇ NEDENİYLE YOLLAR KAPALI

Öte yandan İstanbul'da bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe- Atiker Konyaspor Spor Toto Süper Ligi maçı nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

Saat 20.00'de başlayacak maç nedeniyle E-5  güney yol Boğaziçi Köprüsü'nden geliş Üsküdar-Harem ayrımından itibaren Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi'ne kadar gelen Güney bağlantı yolu araç trafiğine kapatılacak.

Recep Peker Caddesi (Yoğurtçu Parkı Caddesi Kavşağından Bağdat Caddesi Kavşağına kadar olan kısım) araç trafiğine kapatılacak.

Bağdat Caddesi (Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi arkası Taşköprü Caddesi D-100 bağlantı yolu katılımından itibaren Kızıltoprak Recep Peker Caddesi Kavşağına kadar olan kısım) araç trafiğine kapatılacak.

Sayfa Yükleniyor...