Güney Kore’nin başkenti Seul’da bulunan zengin mahallesini tiye aldığı parçasıyla dünyanın son dönemde en popüler insanı olmayı başaran PSY, artık Android tabanlı mobil cihazlarda duvar kağıdı olarak karşımıza çıkıyor.

Android kullanıcıları için geliştirilen interaktif duvar kağıtları, ne zaman bir e-mail veya sms alsanız harekete geçiyor. Uygulamada çeşitli ayarlar da mevcut. Bu sayede telefonunuz sizi yeni bir ileti için uyaracağı zaman Gangnam Style klibindeki bir sahneyi belli bir ileti için seçebiliyorsunu. Dahası, parçada yer alan ‘sexy lady’ kısmı, telefonunuzun standart uyarı sesi olarak ayarlanabiliyor.

“Gangnam Style Live Wallpaper” adlı uygulama, arka planda yer alan PSY’nin her uyarıda canlanıp dans etmesi, komik surat ifadeleri yapmaya başlamasıyla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda şarkınıcın attığı en son tweet’ler, konser tarihleri, turne bilgileri de takip edilebiliyor.

Play Store’da 0.92 dolar olan uygulamayı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PSY_LIVE_WALLPAPER&hl=tr