Polisin yakaladığı şüpheli, gazetecileri tehdit etti

Konya'da bir bisikleti çalmaya çalışan ve polisin kovalamacası sonunda yakalanan şüphelilerden biri, kendisini görüntüleyen gazetecileri, "Yüzünüzü ezberledim, hesaplaşırız" diyerek tehdit etti.

Haberler - DHA 21.04.2016 - 10:52 | Son Güncelleme : 21.04.2016 - 10:58

Polisin yakaladığı şüpheli, gazetecileri tehdit etti

Konya'nın Hacı Fettah Mahallesi Furkan Dede Caddesi'nde 21 yaşındaki Yasin D. ve yanında bulunan 1'i kadın 2 arkadaşı, bir ağaca zincirle kilitli halde bulunan bisikletin kilidini taşla kırmaya çalıştılar.

Yol kenarında yanlarından geçen araçları aldırış etmeyen şüpheliler bir süre sonra kilidi kıramayacaklarını anlayınca olay yerinden ayrıldılar. Bu anlar ise saniye saniye kaydedildi.

Olayı gören basın mensuplarının ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen polis ve şüpheliler arasında kovalamaca yaşandı. Yaşanan kovalamaca sonucu Yasin D. ve kadın arkadaşı yakalanırken diğer şüpheli kaçmayı başardı.

Yere yatırılarak gözaltına alınan Yasin D. kendisini görüntüleyen gazetecilere küfür edip, "Yüzünüzü ezberledim. Sivil hayatta sizi görürsem hesaplaşırız" diyerek tehdit etti.

Yapılan araştırmada şüphelilerin olaydan kısa süre önce aynı bölgeden başka bir bisikleti çaldıkları tespit edildi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Sayfa Yükleniyor...