Yekta Kopan'ın sunduğu ve hafta içi her akşam 18.30'da yayınlanan program bundan böyle özel bir bölümle cumartesi günleri de ekrana gelecek.

Gece Gündüz Hafta Sonu adını taşıyacak programda, haftanın öne çıkanları, o hafta Gece Gündüz'e konuk olan isimlerin en keyifli sohbetleri, haftanın özel haber ve dosyalarla değerlendirilmesi, yeni ve çarpıcı bölümler yer alacak.

Her Cumartesi saat 14.15’te yayınlanacak Gece Gündüz Hafta Sonu’nun ilk bölümünde 66. Cannes Film Festivali'nin açılış töreni ve galalarından en son ve en renkli haberler, özel röportajlar, Dan Brown'un İstanbul'u merkeze koyduğu, çıkar çıkmaz büyük ilgi gören romanı ‘Cehennem’e dair ayrıntılar, Zülfü Livaneli'nin son romanı ‘Kardeşimin Hikayesi’yle ilgili anlattıkları, yeni albümleri ile Işın Karaca ve Atiye, İstanbul konseri öncesi Gece Gündüz'e konuk olan Joe Satriani yer alacak.

Kısa bir süre önce yeni şiir kitabı ‘Komet Momet’i yayınlayan ünlü ressam Komet de bir şiirini Gece Gündüz Hafta Sonu için seslendirecek.

Ahmet Ümit'in kitap tavsiyeleri, Eurovision'dan koltukları sökülen ve Rihanna konserine hazırlanan İnönü Stadyumu'na geçtiğimiz haftanın öne çıkan başlıkları, en çok konuşulanları, yeni haftanın etkinlikleri, hepsi ve daha fazlası Gece Gündüz Hafta Sonu baskısında