Gece kulübü çıkışı kavga ettiği arkadaşını öldürdü

Adana'da bir gece kulübündeki konserin çıkışında Mehmet Yıldız (21), mekana birlikte geldiği arkadaşı M.G. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Haberler - DHA 12.05.2022 - 07:13

Gece kulübü çıkışı kavga ettiği arkadaşını öldürdü

Merkez Çukurova ilçesi Karslılar Mahallesi'nde yaşanan olayda Mehmet Yıldız, iddiaya göre M.G.'nin de aralarında bulunduğu 4 arkadaşıyla konser için Osmaniye'den 'daki bir gece kulübüne geldi. Konser çıkışı Mehmet Yıldız ve M.G. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı.

Kavga sırasında M.G., cebinden çıkarttığı bıçakla Yıldız'ı göğsünden yaraladı. Ağır yaralanan Yıldız, çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Bu sırada olayda kullandığı bıçağı kaldırımdaki çiçeklerin arasına atan M.G., kaçmaya çalıştığı sırada çevredeki vatandaşlarca yakalanarak, polise teslim edildi.

Adana'da gece kulübü çıkışı arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürülen Mehmet Yıldız Adana'da gece kulübü çıkışı arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürülen Mehmet Yıldız

Hastanede ameliyata alınan Yıldız, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yıldız'ın cenazesi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.

Cinayet şüphelisinin emniyetteki sorgusu devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...