Gelin arabası takla attı: Damat öldü, gelin yaralı

Aydın’da düğünden dönen çiftin bulunduğu gelin arabası, eve 300 metre kala takla attı. Kazada damat yaşamını yitirdi, gelin ise ağır yaralandı. Kaza sırasında etrafa saçılan davetiyeler, yürekleri burktu.

Gelin arabası takla attı: Damat öldü, gelin yaralı

Germencik ilçesinde damat 25 yaşındaki Selman Keskin yönetimindeki otomobil, Ortaklar beldesindeki dört yol kavşağında refüje çarptı. Araç çarpmanın etkisiyle takla attı.

Kazada yaralanan sürücü Selman Keskin ile eşi Aydan Gümüşay (25), ambulansla Aydın ve Atatürk Devlet Hastanelerine kaldırıldı.

Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Selman Keskin, hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Aydan Gümüşay'ın durumunun ise ağır olduğu öğrenildi.

EVE 300 METRE KALA
Kaza yapan Selman Keskin ile Aydan Gümüşay'ın önceki gün kız evi olan İzmir'in Aliağa ilçesinde, dün akşam ise erkek evi olan Denizli'de düğün yaparak evlendikleri bildirildi.

Gelin ve damadın, Denizli'deki düğünün ardından, öğretmen olarak görev yaptıkları Germencik'in Ortaklar beldesindeki evlerine döndükleri kaydedildi.

Kazada yaralanan Aydan Gümüşay'ın Adabelen İlköğretim Okulunda Selman Keskin'in ise Mehmet Hüseyin Öncel İlköğretim Okulunda öğretmen görev yaptıkları ve her ikisinin de 3 yıllık öğretmen olduğu öğrenildi.

Kazanın çiftin evlerine 300 metre mesafede meydana geldiği, araç içerisinde gelin çiçeği ve davetiyeler olduğu görüldü.

‘GÖRDÜĞÜMÜZ HAYAL DEĞİL, GERÇEK’
Çiftin düğün davetiyesinde ''Gördüm diyebilseydim eğer gördüğümü, hiç kimse inanmazdı hayal derlerdi. Bilseydiler sende neler gördüğümü, yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal değil, gerçek. Biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz'' ifadeleri yer alıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...