Gelininin yüzüne kızgın yağ döken kayınvalide serbest

Tekirdağ’da uyuyan gelinin üzerine kızgın yağ döktüğü iddia edilen kayınvalide sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Anadolu Ajansı 15.11.2016 - 13:41

Gelininin yüzüne kızgın yağ döken kayınvalide serbest

Çocuğunun bakımına yardımcı olması üzerine Tekirdağ'da yaşayan Nursel Demir, kayınvalidesi Fatma Ç'den ricacı oldu. Kayınvalidenin, uyuduğu sırada gelininin üzerine kızgın yağ döktüğü iddia edildi.

Yaralı gelin Nursel Demir önce Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, oradan da Çorlu'daki özel bir hastaneye sevk edildi.

Kayınvalidesinden şikayetçi olan Nursel Demir'in yanık ünitesindeki tedavisi sürüyor.
Öte yandan, gelininin kendisine iftira attığını öne süren Fatma Ç. ise polis merkezindeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Nursel Demir, kayınvalidesiyle ilişkilerinin evlendiği ilk günlerden bu yana iyi olmadığını söyledi.

Daha önce de kayınvalidesiyle aynı evi paylaştıklarını ancak anlaşamadıkları için eşiyle ayrı eve çıktığını anlatan Nursel Demir, şunları kaydetti:

"Eşimin rahatsızlığından dolayı kaynanam yaklaşık 10 gündür bizdeydi. Ben eşimin sağlık sorunlarıyla uğraşırken, 5 yaşındaki çocuğumuza bakması için bize gelmişti. 6 yıldır yani evlendiğimden bu yana kayınvalidemle tartışmalarımız ve sorunlarımız oluyordu. Sabah eşimin tahlilleri için İstanbul'a gidecektik ve biraz erken yattık. Sabaha karşı acı ve yanmayla çığlık çığlığa uyandım. Hemen eşime seslenerek yardım istedim. Bu arada kayınvalidemi elindeki su ısıtıcısıyla gördüm. Göz göze geldik, 'sen ne yaptın?' dedim. Bu sırada çığlık seslerimden dolayı komşularımız evimize toplandı. Daha sonrasını bayıldığım için hatırlamıyorum. Yaşanan bu olaydan dolayı şikayette bulundum. Sonuna kadar hukuki mücadelemi devam ettireceğim.''

Demir'in tedavisine devam eden Plastik Rekonstrüklif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sinan Öztürk de “Acilde yapılan ilk pansumanının ardından servise çıkarttık. Yüz, kol ve boyun bölgesinde ikinci derece yanıklar var. Klinikte takibimiz devam ediyor. Genel durumu iyi ancak, yanıklar yüz kısmında olduğu için iz kalma sorunu olabiliyor. Çalışmalarımız izi en az seviyelere indirmek için. Şu an pansumanlarımız da iyiye gidiyor. Yaklaşık 14 günlük bir süre daha kontrol altında kalması gerekiyor. Daha sonra hastamızı taburcu etmeyi planlıyoruz'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...