Ünlü modacı Yıldırım Mayruk’un Cumhuriyet’in 100. yılına kadar sürmesini hedefleyerek, her yıl geleneksel olarak düzenlediği "2023’e Hikâyeler" adlı koleksiyonu görücüye çıktı.

Tuğba Özay, Ebru Güzel, Ebru Öztürk, Bilge Kara, Nur Gümüşdoğrayan, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Seda Ertan, Serenay Sarıkaya, Alona, Ece Akmert gibi ünlü modeller podyumdaydı.

Habertürk'ün haberine göre; defilenin finalinde sıra dışı ve seksi bir gelinlikle sahneye çıkan Özay, jübile yaparak 15 yıllık podyum kariyerini sonlandırdı.

Heyecanlı olduğunu söyleyen Özay, "Yıldırım Mayruk defilesiyle final yapmak ayrı bir gurur, herkese nasip olmaz" dedi. İkinci albüm hazırlıklarına başladığını da belirten Özay, albümde dünyaca ünlü müzisyenlerin imzası olacağını ve repertuvar çalışmalarını tamamladıklarını dile getirdi.

GÖĞÜS DEKOLTELİ GELİNLİK
Genç model ve oyuncu Serenay Sarıkaya’nın giydiği derin göğüs dekolteli gelinlik de büyük beğeni topladı. Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal, defilenin sonunda hayvanlara yapılan işkence ve kötü muameleye dikkat çekmek için podyuma bir barınaktan alınan köpekle çıktı.